Forum bez lipy

Pełna wersja: Ile będzie mnie kosztować pozycjonowanie www?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Posiadam aktualnie dwa sklepy internetowe, każdy działający w różnych branżach. O ile jeden z nich jakoś tam sobie radzi, tak drugi jest totalną porażką…Wydaje mi się, że potrzebne będą szeroko zakrojone działania marketingowe, z pozycjonowaniem włącznie. Wiecie może, czy da się jakość orientacyjnie określić koszty czegoś takiego?
Raczej nie, bez kompleksowej analizy konkretnego przypadku nic się nie da powiedzieć. Strony mogą wymagać przebudowy, a i wiele zależy od tego, w jakiej branży działasz. Jeśli na Twoje frazy jest duża konkurencja to na pewno będzie sporo roboty.
Jeden sklep to branża komputerowa, a drugi związanych z małym AGD…
To raczej na pewno masz dużą konkurencję na frazach. Warto zajrzeć sobie tutaj wycenpozycjonowanie.pl i po prostu wysłać zapytanie ofertowe. To do niczego nie zobowiązuje, a będziesz wiedział mniej więcej, ile pozycjonowanie w Twoim przypadku będzie kosztowało.
Dokładnie jest tak, jak Kolega wyżej napisał. Nikt z nas nie będzie mógł odpowiedź na Twoje pytanie, ile będzie mnie kosztować pozycjonowanie WWW. Tylko kompleksowa analiza danego przypadku daje rozsądne wyniki i umożliwia oszacowanie kosztów. Tutaj http://wycenpozycjonowanie.pl/ faktycznie możesz sobie to zrobić bez zobowiązań, a do tego jeszcze dowiedzieć się sporo o samym pozycjonowaniu.
Ciekawe, będzie trzeba spróbować. Jest to o tyle dziwne, że oba sklepy cieszyły się długo niezłą popularnością i nagle robi się coraz gorzej. Szczególnie jeden z nich marnie wygląda.
Solidnie wykonany content marketing zawsze pomaga w takich sytuacjach, ale to tego potrzebni są fachowcy, którzy znają się na SEO. Być może strony nie spełniają już standardów, może są nieatrakcyjne wizualnie albo po prostu giną pośród konkurencji. Trudno powiedzieć. Solidna firma powinna się temu przyjrzeć.
Też miałem taki przypadek swego czasu ze swoją platformą handlową. Pozycjonowanie wymagało sporego nakładu pracy, ale przyniosło zaskakująco dobre efekty. Moja rada jest taka, że nie patrz na to, jak na koszt, ale jak na inwestycję. Jak wszystko zostanie dobrze wykonane, to szybko Ci się to zwróci.
Rozumiem, dziękuję Wam wszystkim za pomoc! Muszę zlecić wycenę w takim razie.
Przekierowanie