Forum bez lipy

Pełna wersja: Chciałbym zlecić komuś projektowanie stron, możecie kogoś polecić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Rozwijam działalność gospodarczą i chciałbym mieć własną stronę internetową, ale nie wiem komu zlecić jej wykonanie. W necie jest mnóstwo firm, które oferują taką usługę, ale nie mogę się na żadną zdecydować. Mam kolegę informatyka i jego prosiłem o to, ale on mówi, że tym powinien zająć się ktoś, kto ma w tym spore doświadczenie i potem będzie mnie wspierał. Pomoże ktoś?
Twój kolega wie, co mówi. Nie każdy informatyk zajmuje się tworzeniem stron. Oczywiście potrafi to zrobić, ale specjalizacja jest i w tej dziedzinie dość wąska. A faktycznie powinien to zrobić specjalista.
Zgadzam się z opinią koleżanki. Czym innym jest na przykład pisanie programów, a czym innym projektowanie stron. Tu potrzebny jest dobry grafik ze sporym doświadczeniem i znajomością strategii marketingowych. Podam ci link do firmy, która jest w tej sferze najlepsza: https://www.grupa-tense.pl/tworzenie-stron/. Są to fachowcy zajmujący się kompleksowo tworzeniem stron. Wiedzą jak stworzyć stronę lepiej widoczną, która znajdzie się na wyższej pozycji w wyszukiwarkach. Odezwij się do nich, wypełnij formularz i określ, na czym ci zależy, a dostaniesz wycenę i jeśli się z nią zgodzisz stworzą ci doskonałą stronę responsywną.
Co to znaczy? Nie znam określenia „responsywny”.
Chodzi o to, że taka strona dopasowuje się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest otwierana i otwiera się szybciej, dzięki czemu klienci nie rezygnują z jej obejrzenia, a poza tym i obraz jest dobrej jakości. Minęły już czasy, kiedy ludzie przeglądali strony internetowe wyłącznie na komputerach, teraz korzysta się do tego celu z urządzeń mobilnych.
O jej, trochę to skomplikowane. Czy ja sobie potem dam radę z obsługą tej strony? Nie mam nic wspólnego z komputerami.
No jasne, zresztą możesz wziąć usługę pakietową optymalną, dzięki której będziesz miał stałe wsparcie ze strony informatyków z Tense.
Ale to pewnie sporo kosztuje. A ja na razie rozkręcam interes.
Słyszałeś o tym, że reklama jest dźwignią handlu? Nie zareklamujesz się odpowiednio, nie będziesz miał obrotu. Proste.
To właśnie chciałem napisać, ubiegłaś mnie Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie