Forum bez lipy

Pełna wersja: Interesuje mnie praca w Grupie TENSE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Jestem zainteresowany rozpoczęciem kariery w dziale SEO w poznańskiej firmie Grupa TENSE. Czy ktos ma rozeznanie, jak się tam pracuje i jaka panuje atmosfera?
Jak dla mnie godną polecenia firmą jest Grupa TENSE praca w tej spółce była ważnym etapem w mojej zawodowej karierze. Przyszedłem tam zaraz po studiach, kiedy jeszcze nie miałem żadnego doświadczenia związanego z pozycjonowaniem stron. Pracując w tej firmie w dziale SEO, nauczyłem się m.in. jak optymalizowac kod stron internetowych pod kątem wyszukiwarek i jak przygotowywać specyfikację pod kątem optymalizacji treści. Wiele istotnych wiadomości przekazał mi zespół pracujących tam specjalistów, którzy są ambitni, kreatywni i życzliwi. Atmosferę panującą w tej pracy oceniam bardzo dobrze.
Ja również bardzo dobrze oceniam pracę w tej firmie, choć byłam tam tylko kilka miesięcy na stażu. Zanim zdecydowałam się na ten staż, poszperałam trochę w Internecie poszukując wartościowych opinii o tej firmie i trafiłam na stronę http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense. Po przeczytaniu znajdujących się tam recenzji zdecydowałam się na wysłanie do tej spółki swojej aplikacji. Szybko odpowiedzieli i zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną. No i tak zaczęła się moja przygoda z branżą SEO, w której działam do tej pory.
Aha, a co możecie powiedzieć o zarobkach, jakie otrzymuje w tej firmie stażysta oraz pracownik pracujący na etacie?
Zarobki stażysty są trochę niższe niż wykwalifikowanego i doświadczonego pracownika, ale ja nie miałam w tym względzie powodów do narzekań.
Jak dla mnie zarobki były niezłe. Do tego był duży komfort związany z własnym stanowiskiem pracy oraz jasnym podziałem obowiązków. Nie musiałem się obawiac, ze dostanę jakieś zadanie niezwiązane z moją specjalnością lub zostanie mi przydzielone zbyt dużo pracy. Dobre zarządzanie w tej firmie jest obok atmosfery i zarobków jej istotnym atutem.
Aha, to dobrze, bo nie lubię miejsc, gdzie panuje chaos i kłopoty z organizacją. Cenię profesjonalizm, a ta firma chyba wyróznia się tą cechą?
Zdecydowanie tak. Jej mocną stroną jest też wysoka skuteczność działań w dziedzinie marketingu internetowego, dlatego cieszy się duzym uznaniem klientów.
Przekierowanie