Forum bez lipy

Pełna wersja: Jakie znacie naturalne sposoby na wydłużenie penisa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mój chłopak strasznie przeżywa swój problem towarzyszący od lat ale nie ma odwagi niczego z tym zrobić. Postanowiłam że troche mu pomoge stąd ten temat. Jeśli znacie jakieś bezpieczne sposoby które mogłyby pomóc, szczególnie sprawdzone przez was to byłabym niezmiernie wdzięczna za krótki opis.
Na myśl przychodzi mi tylko to żeby zmienić partnera. Wątpię że jego problem ci nie przeszkadza.
Bardziej przeszkadza mi to że się zadręcza i jest zestresowany niż sam rozmiar.. ale to już inny temat.
Problemy z tymi sprawami są tak trudne bo dotykają właśnie sfery psychicznej, a istnieją przecież sprawdzone naturalne sposoby powiększenia penisa, które działają i są bezpiecznie stosowane od lat. Zajrzyj sobie na tę stronę: http://penilarge.eu/naturalne-sposoby-na...ie-penisa/ powinna dużo rozjaśnić w tym temacie. Poza tym wspieraj partnera, rozmawiajcie a wszystko będzie okej.
Dzięki, na pewno przeczytam a może nawet dam jemu do poczytania. Własnie chciałabym zebysmy razem stawili temu czoła ale różnie wychodzi. Niekiedy się na mnie denerwuje, niekiedy się rozkleja. Czasem nie wiem co mam robić.
Spokojnie, nie jest to problem którego nie mozna rozwiazac. Nie lubie takich zwierzeń ale miałem podobnie wiec wiem przez co chłopak przechodzi. Dobre środki z pewnością pomogą a wraz z tym przyjdzie pewność siebie i pozytywne nastawienie.
Przekierowanie