Forum bez lipy

Pełna wersja: Czy warto udać się na masaż – Kraków, co myślicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Od ostatnich kilku miesięcy jestem cała spięta. I to nie tylko tak, że tylko psychicznie, ale mam wrazenie, że moje mięśnie są też bardziej ponapinane. Starałam się trochę rozruszać, ale niestety, fiasko. Wpadłam na to, że można by się udać na masaż, ale sama nie jestem co do tego przekonana. Raz, że boję się, że to strasznie dużo kosztuje,dwa, że nie wiem, czy nawet przyniesie oczekiwane skutki. Jak uważacie kochani?
Jak jesteś spięta, to wypal trawkę, napij się czegoś i zaraz zobaczysz, jak się rozluźnisz Smile
A później idź siedzieć za to, że chciałaś się przy joincie zrelaksować Tongue To nie ten kraj, koleżanko, gdzie możesz sobie coś takiego zapalić. A co do pomysłu z masażem, to uważam, że jak najbardziej warto. Jak uda Ci się rozluźnić mięśnie to sama zobaczysz, jak się rozluźnisz pod względem psychicznym. Już Grecy wiedzieli, jak ważne jest dla naszej psychiki, by ciało było zdrowe.
No dbrze, ale też słyszałam, że z drugiej strony źle wykonywany masaż może być niebezpieczny.
To się zgadza, ale to nie idziesz przecież na masaż do Mietka spod sklepu, który się na tym zupełnie nie zna, a udaje, że umie masować, tylko idziesz do kogoś, kto ma odpowiednie doświadczenie, wykształcenie i wie, jakie ruchy należy wykonywać.
No i ważne też jest to, żeby używał odpowiednich kosmetyków.
Dzięki Wam mam coraz więcej wątpliwości niż ochoty na pójscie na taki masaż :/
Oj dziewczyno, daj spokój Tongue Zepnij się (tylko nie spinaj, bo i tak już jesteś za bardzo napięta Tongue) i po prostu pojdź do profesjonalnego gabinetu masażu w Krakowie, o którym możesz przeczytać pod tym adresem: http://www.alanmed.eu/. Na stronie możesz u nich sobie obejrzeć, jakie mają wykształcenie (wiszą tam ich certyfikaty i świadectwa), dodatkowo panowie mają spore doświadczenie. Mówię Ci to jako sportowiec, który miał do czynieia z masażystami zapewnianymi przez klub, którzy byli partaczami, i z nimi, którzy wykonują naprawdę świetne masaże.
No skoro tak mówisz… Spróbować warto, nie?
Przekierowanie