Forum bez lipy

Pełna wersja: Firma która zaprojektuje i zamontuje system wentylacji w Lublinie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich na forum. Niedługo otwieram zakład w którym wykonujemy spoiny różnych elementów metalowych i potrzebuje do tego odpowiedni system wentylacji. Szukam firmy która zaprojektuje i zamontuje taki system. Możecie mi dać na kogoś namiary?
Zależy ci na odprowadzaniu gazów spawalniczych i ciepła z kabin? Praca ręczna czy roboty? Jeżeli masz już plany jak będą wyglądać te stanowiska to możesz mi je wysłać. Współpracuję z taką jedną firmą więc możemy zrobić wstępną wycenę takiego systemu wentylacji.
Na stronie romanek.pl znajdziesz ofertę systemów wentylacji. Ta firma robiła dla mnie hale magazynową z konstrukcji stalowej i mogę ci ich z czystym sumieniem polecić. Jeżeli chodzi o wentylację to mają naprawdę wykwalifikowanych specjalistów i urządzenia renomowanych marek.
Mogę dołączyć się do polecania. Korzystałam z ich usług przy otwieraniu nowego sklepu spożywczego. Budowali dla mnie na zapleczu chłodnię. Wszystko sprawnie zostało wykonane i jedyne co muszę w tym kierunku robić to czasem przeglądy tych urządzeń. Firma fachowa i rzetelna. Mało takich u nas na rynku.
Wystarczy sobie w wyszukiwarce poszukać w tym regionie znajdziesz kilkanaście jak nie więcej firm montujących klimatyzacje i systemy wentylacji. Szukanie nie boli Wink
Spawanie odbywa się ręcznie, są to wyznaczone miejsca ogrodzone specjalnymi matami niepalnymi, chodzi mi o odprowadzenie gazów oraz ciepła z miejsca pracy oraz odpowiednie filtry żeby zaraz jakiś urząd się do mnie nie przyczepił że zanieczyszczam środowisko.
W takim razie wejdź na http://www.romanek.pl/oferta/wentylacja. Tak jak już pisali, ta firma działa na rynku już prawie 20 lat i jeżeli interesuje cię wentylacja w Lublinie to bardziej doświadczonych fachowców ciężko tutaj szukać. Na stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Właśnie jestem w trakcie przeglądania tej oferty. Dzięki za namiary i za pomoc. Zobaczymy jaka będzie wycena i wtedy będę podejmował odpowiednie kroki.
Przekierowanie