Forum bez lipy

Pełna wersja: Z czego wykonuje się makaron bezglutenowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz więcej osóbkorzysta w swojej diecie z produktów, które są pozbawione glutenu. I ja chciałbym spróbować wskutem namowy mojej dietetyczki, która właśnie w tym upatruje problemów z moją nadwagą. Ja oczywiście jestem za i mam nadzieję, że się powiedzie moja dieta, tylko trochę informacji potrzebuję, na przykład z czego robiony jest makaron bezglutenowy, który w tej diecie mogę spożywać?
Faktycznie w naszym kraju moda na bezglutenowe jedzenie bardzo się rozwinęła i dobrze, bo ludzie zaczęli w końcu o sobie dbać i lepiej wyglądają, czują się i prowadzą. Co do samego jedzenia to jedzenie pozbawione glutenu nie różnicy się w smaku praktycznie niczym od tego co znamy z rodzinnych domów.
Zgadzam sięz kolegą, to to samo jedzenie w samy. Makaron na przykład może być robiony z ryżu albo z soi. Wszystko odpowiednio przyrządzone i doprawione smakuje wyśmienicie. Założe się, że wielu szefów kuchnii serwuje tego rodzaju dania swoim klientom w swoich restauracjach.
No mi się akurat nie wydaje, tylko wiem to na pewno. Właśnie takie dania zainspirowały mnie do poczytania trochę o dietach, no i stało się, zaczynam walczyć ze zbędnym ikilgramami, mam nadziję, że po raz ostatni. A gdzie można kupić takie makarony?
Z tego co wiem, to najlepszy makaron bezglutenowy można kupić tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-bez...we-61.html i to oczywiście za porządnie niską cenę. W smaku musisz sam ocenić, bo ja akurat przyjemności nie miałam, ale koleżanka twierdzi, że lepszego nigdy nie jadła.
A ja tam glutenu się nie boje i raczej pochłaniam kotlety i inne mielone...Ale mam taką przemianę materii, że kilogramy mnie nie tykają. Chyba o mnie zapomniały...
Lepiej nie przyzwyczajaj organizmu do takiego jedzenia, bo będziesz miał kłopoty...
Dokładnie tak, wcześniej czy później Twój organizm powie fdość takiemu jedzeniu...
Przekierowanie