Forum bez lipy

Pełna wersja: Fachowe pranie tapicerki samochodowej na Bielanach w Warszawie, ktoś kojarzy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam tapicerkę w tak fatalnym stanie że szkoda mówić. Nie chodzi o uszkodzenia ale o zabrudzenia – wożenie psa co jakiś czas, raz kumpel puścił hafta po imprezie, masakra... Muszę z tym zrobić porządek bo żonka mówi że więcej do auta nie wsiądzie. Kto robi takie rzeczy niezbyt drogo?
Raczej jakaś profesjonalna firma się tym musi zająć. Może któraś z tych co czyś dywany, wykładziny itp.? Tak mi się wydaje że najlepiej tam się zwrócić.
Bardzo dobrze takie prace ogarnia firma TOM&EK, jeżdżą ze sprzętem po całej stolicy. U mnie w domu kanapy wyczyścili pierwszorzędnie.
Przychylam się do rekomendacji powyżej. Moją tapicerkę przywrócili do porządku wzorowo pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej/bielany. Duży plus że nie są tani jak weźmiemy pod uwagę jakość usługi. Generalnie jak chodzi o pranie tapicerki samochodowej Warszawa Bielany raczej nie ma lepszego wykonawcy. Sprzętowo pierwsza klasa, odkurzacze piorące, pro detergenty...
Kurczę u mnie w sumie też już w autku za wesoło nie jest. Musiałbym zamówić takie czyszczenie tapicerki jak ogarnę jakąś wolną chwilę.
Przekierowanie