Forum bez lipy

Pełna wersja: Podświetlane ramki LED w galerii. Gdzie można je kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukalam w roznych sklepach takich ramek podswietlanych jakie stoja na wystawach w sklepach odziezowych, w galeriach handlowych i w rożnych pasazach. Nie wiecie gdzie mozna dostac taka ramke. Chcialam sobie cos takiego kupic do domu, na przedpokoj.
Poszukaj w sklepach w wyposażeniem wnętrz. Powinni coś takiego mieć.
Szukalam. W zwyklych sklepach nigdzie tego nie ma albo sa, ale strasznie male a ja szukam czegos duzego
Najłatwiej taką ramkę LED znaleźć przez firme, która produkuje gadżety reklamowe. Wiem, że takie rzeczy robi firma produktyreklamowe.com.pl. Oni w ofercie mają rózne podświetlane reklamy, w tym i ramki w wielu wersjach rozmiarowych, rownież takie duże w rozmiarze A0, a nawet B0.
Te rozmiary nic mi nie mowia. Jakie to konkretnie są wymiary?
Pod tym adresem http://produktyreklamowe.com.pl/pl/7-ram...etlane-led masz wszystko dokładnie opisane. Masz zdjęcia kilku różnych typów ramek o róznych rozmiarach, rozmiary są podane także w centymetrach. Od razu masz też ceny. Największe ramki LED to takie powyżej metra wysokości. Jak masz dużą ścianę do zagospodarowania na przedpokoju to pewnie czegoś takiego właśnie szukasz.
Super, dziekuje. Interesuja mnie wlasnie takie wieksze ramki.
Nie ma sprawySmile Tak na przyszłość. Jak będziesz szukała jakiegoś podświetlanego elementu reklamowego to w tej firmie ProduktyRekalmowe.com.pl produkują nie tylko ramki, ale też rózne rodzaje szyldów, podświetlanych liter, różnego rodzaju tabliczek czy kasetonów. Część z tych rzeczy można też wykorzystać do wykonania unikalnych dekoracji wewnątrz domu. Idealne do tego mogą być podświetlane litery, które przypominają neon.
narazie zostane przy tych ramkach, ale te litery faktycznie wydaja się kuszace. Jak bede miala pomysl na jakis bajerancki napis do kuchni to moze wtedy zdecyduje sie na te litery. Ciekawe czy mozna wybrac dowolny rodzaj czcionki?
Przekierowanie