Forum bez lipy

Pełna wersja: Ile kosztuje regeneracja belki Renault Kangoo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ile teraz kosztuje naprawa tylnej belki w Renault Kangoo? Moje auto juz domaga sie naprawy i musze zacząc zbierać kase, tylko zastanawiam się ile musze jej nazbierać Wink
Jak będziesz to robił w dobrym warsztacie to pewnie powyżej tysiąca złotych. Jasne, że znajdziesz kogoś, kto zrobi to taniej, ale wtedy gwarancja na belkę jest krótka albo nie ma jej wcale.
Jak chcesz zrobić to dobrze, a nie tylko tanio, to sprawdz sobie tę strone tylnabelkapolska.pl/cennik/renault/tylna-belka-renault-kangoo/. Tam masz dokładnie opisane jak wygląda kompleksowa regeneracja belki Renault Kangoo. Najważniejsze jest umiejętne ściągnięcie wahacza, żeby go nie powyginac, a do tego trzeba mieć odpowiedni sprzet, a w małych warsztatach raczej go nie mają. Pózniej trzeba naprawić sam wahacz, wymienic łożyska, wyprostowac czopy, wymienić poduszki i uszczelniacze. Do tego dochodzi gruntowne czyszczenie wszystkich elementów z rdzy i dokładna konserwacja całej belki. Koszt takiej usługi, zgodnie z informacją na stronie to mniej więcej 850zł.
A to cena nie jest jeszcze taka straszna. Rozumiem, że oni robią moją belke?
Możesz dać im do robienia belkę ze swojego auta albo zamówić nową, po regeracji. Jak nie oddajesz starej belki to koszt jest większy o jakieś dwie stówy. Do tego dochodzą koszty transportu. To dodatkowe chyba 150zł.
Ja zapłaciłam 600zł za regeneracje tylnej belki w moim Peugeocie 206 i po roku musiałam robić zawieszenie od nowa.
Akurat firmie tylnabelkapolska.pl można zaufac, bo oni dają aż 3 lata gwarancji bez żadnych limitów kilometrow.
Ok, dzieki za informacje.
Przekierowanie