Forum bez lipy

Pełna wersja: Poszukuję szkoleń w Poznaniu dla umiejętności miękkich?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Szukam jakiejś sprawdzonej oferty dla firm, gdzie realizowane są szkolenia popularnych dzisiaj umiejętności miękkich. Chcę podnieść kwalifikacje swojego zespołu marketingowego, niektórzy według mnie mają ewidentnie problemy z komunikacją, ale polegam na tych ludziach i chciałbym zorganizować dla nich szkolenie. Możecie coś doradzić?
Ale chcesz zorganizować je u siebie w firmie czy wysłać do jakiejś zewnętrznej firmy na szkolenie? Generalnie jak w firmie to masz masę ogłoszeń w necie.
Właśnie nie, chodzi mi o profesjonalną szkołę, z własną siedzibą i w ogóle.
Bardzo dobrze są prowadzone szkolenia w tym miejscu trainbrain.com.pl, działają w Poznaniu właśnie. Ogólnie mają bardzo fajną ofertę szkoleń w Poznaniu nie tylko z komunikacji, ale i chociażby kreatywnego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów. W przypadku marketingu bardzo się to może przydać. Profesjonalni trenerzy prowadzą te szkolenia na bardzo wysokim poziomie, a i nie jest drogo.
Zdecydowanie dobrze myślisz wysyłając ludzi na szkolenie z miękkich umiejętności. Kiedyś się zwalniało pracowników, ale naprawdę lepiej jest podnosić kompetencje ludzi, którym już ufasz. Szkoła co wyżej jest bardzo dobra, świetnie zorganizowana, zadzwoń to sam się przekonasz.
Fajnie, bardzo mi pomogliście za co serdecznie dziękuję!
Przekierowanie