Forum bez lipy

Pełna wersja: Szukam skutecznego biura detektywistycznego z Poznania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Szukam jakiegoś dobrego biura detektywistycznego z kontaktami w Poznaniu. Muszę dowiedzieć się gdzie przebywa pewna osoba która zawsze miala delikatnie mówiąc ciągoty do patologii. Zwykle dekowała się w melinach a ja musialem ja wyciagac ale teraz jakby slad po niej zaginał. Pozostaje tylko znaleźć kogos kto dowie sie gdzie przebywa i czy nic jej nie zagraża i mieć nadzieję że nie stało sie nic złego.
Hej, patrząc realnie to zapewne znalazła sobie jakies nowe miejsce i nowych znajomych. Detektywa warto wynająć, tu nie będę nawet polemizować ale nie ma co sie martwić na zapas. Syn mojej przyjaciółki miał podobne historie, tez wynajmowała detektywów żeby go odszkuać no i raz przepadl na dobre. Wynajeli wtedy RAF-SYSTEM bo wszyscy inni rozkladali rece i udało się. Siedział z kolegami w opuszczonym domu pod miastem. Na pewno o sprawie słyszałeś bo aż w telewizji było.
Być może słyszałem. Dzięki za słowa otuchy ale jakoś mnie to nie przekonuje i cały czas mam złe przeczucia. Mogłabyś podać mi ich strone żebym mógł się skontaktować? Mam jakąś gwarancję że ją odnajdą? Dzięki.
Tu masz link: raf-system.pl/Biuro-detektywistyczne.html. Co do gwarancji to jeśli oni jej nie znajdą to nikt nie znajdzie. Mają kontakty w mieście, korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, lepszego biura detektywistycznego w Poznaniu nie znajdziesz. Swoją drogą skoro to już się powtarza ileś razy to nie myśleliście żeby coś z tym w końcu zrobić zanim rzeczywiście dojdzie do tragedii?
Coś czyli co?
Może warto byłoby umieścić ją w jakiejś dobrej placówce w której mogłaby dojsc do siebie, pojsc na jakis odwyk. O takich rzeczach myślę. Pozdrawiam.
Wiesz, jest to na pewno jakiś pomysł i zapewne bedzie trzeba o tym pomyslec ale teraz interesuje mnie tylko odnalezienie jej. Bardzo dziekuje za twoją pomoc, odezwę sie do tych detektywów no i zobaczymy co dalej.
Pomysł z umieszczeniem dziewczyny w placówce zamkniętej nie jest głupi – a wiem co mówię bo miałem podobne doświadczenia z osobą z rodziny. Teraz najwazniejsze być dobrej myśli że detektywi ją odnajdą całą i zdrową, trzymam za to kciuki, pozdrawiam
Przekierowanie