Forum bez lipy

Pełna wersja: Czy jest przyszłość dla techników bhp w Warszawie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bycie specjalistą od spraw bhp w zakładach pracy to bardzo odpowiedzialna funkcja, ale też bardzo dobrze płatna. Nie ukrywam, że chciałbym i ja w tym zawodzie poszaleć, bo marzy mi się intratne stanowisko. Pytanie tylko czy w najbliższej przyszłości w dalszym ciągu te stanowiska będą utrzymywane w zakładach pracy.
Według mnie nie masz sie co przejmować. Jest to niemal pewne, ze nic się w tej materii nie zmieni. W dalszym ciągu będą potrzebni specjaliści w tej branży i to dobrze wykształceni. Musimy pamiętac, ze swiat pracownikow wymaga dalszego działania i tutaj się nic nie zmieni.
Sama chetnie bym poszła na takie zajęcia. Szefowa w mojej firmie nawet mi proponowała, ale jakoś wcześniej nie miałam zacięcia w tej kwestii. Teraz jak widzę, jak wygląda rynke pracy, to zdanie zmieniłam.
Ja tam od zawsze miałem plnay w tym kierunku. To chyba dobrze, bo już od samego początku wiem, jaką drogą mam podążać. Wiele osób w moim wieku to nawet nie wie, jakie mam mozliwosci, a ja od razu z konkretem Smile)))
No tat, super tylko pogratulować. Jeśli chcesz pewny temat w kwestii szkoły to zobacz tuaj http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/stref...pracy.html doskonała możliwoć kształcenia. Oby był z Ciebie dobry technik BHP Warszawa takich potrzebuje…
Postaram się zrobić wszystko, zeby tak było. Dużo pracy przede mna i z tego co wiem duzo teorii do pochłonięcia, ale bez wiedzy to już nic się nie da osiągnąć. Szkoły BM mają bardzo dobyr proces kształcenia, więc dzięki licze na to, ze wszystko pójdzie nieco łatwiej.
Przekierowanie