Forum bez lipy

Pełna wersja: Czy w malborskich aptekach można kupić najnowsze leki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałam się podpytać innych osób, bo wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna, czy w aptekach w Malborku, można kupić leki, które dopiero co się pojawiły na rynku. Z uwagi na to, że mam problemy skórne lubię testować nowe rzeczy, a tych pojawia się sporo. Mam nadzieję, że w końcu trafię na ten skuteczny.
Witaj nie jesteś jedyna, która zmaga się z problemami ze skórą. Jest nas mnóstwo, tylko niewiele osób zdaje sobie sprawe z tego, jak duze to zagrozenie. Brak diagnozy może tak bardzo pogłębić stan chorobowy, że trudno później dojsc do ładu. Myślę, że nie powinnas mieć problemu z dostaniem nowości rynkowych.
Zgadzam się z kolega. Ja od lat mieszkam w Malborku i wiem, ze nowości nie brakuje. Byłam niedawno w jednej z aptek, akurat tutaj http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,malbork,12 i muszę powiedzieć, że pólki aż się uginają od nowości. Tak msui wyglądać kazda apteka Malbork podobnie jak inne miasta dogania europejksą czołówkę.
Dobrze wiedziec, że nie trzeba zdawać się na ślepy los, bo to czasami niebezpieczne.
Przy lekach trzeba sprawdzać wszystko wiele razy. Czy to kupując w aptekigemini.pl czy w innych placówkach czytajmy ulotki i nie bójmy się pytać przy braku zrozumienia. Po to są przecież farmaceuci, żeby można było z nimi porozmawiać w razie potrzeby, jak na przykład w sytuacji, o której koleżanka pisze.
Przekierowanie