Forum bez lipy

Pełna wersja: Gdzie mogę kupić bilety na mecz Realu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Piszę do Was z bardzo ważną sprawą. Otóż chce się wybrać z synem na mecz Realu tylko nie wiem, gdzie jest jeszcze szansa na zdobycie biletów. Czy możecie mi coś poradzić? Bardzo nam zależy, żeby w końcu wybrać się na taki mecz.
Witam. Osobiście kupowałem kilka dni temu bilety na mecz Realu przez biuro podróży o nazwie Misja Travel, z tego cos się orientuje mieli ich jeszcze sporo w puli – warto tam sprawdzić. Co więcej, załatwiliśmy sobie od razu u nich bilety lotnicze w atrakcyjnej cenie i wynajęliśmy samochód.
Witaj. Zgadzam się z moim poprzednikiem. Kupowałem w tym samym biurze podroży bilety na mecz Manchesteru United ale to już jakiś czas temu. Zazwyczaj mają bardzo dużą pulę tych biletów, bo chyba nie wiele osób wie, że również u nich można kupić bilety na mecze – ja do pewnego momentu nie miałem zielonego pojęcia.
Hej! Nie miałam osobiście pojęcie, że to biuro podróży oferuje także bilety na mecz. Rok temu kierunkiem moich wakacji była Malta wycieczki zorganizowało nam właśnie to biuro podróży, które spisało się na medal!
Przekierowanie