Forum bez lipy

Pełna wersja: Tylna belka do wymiany?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znajomy mechanik spojrzał ostatnio na mój piękny francuski samochodzik i orzekł że pora na wymianę tylnej belki. I teraz się zastanawiam czy przypadkiem jego opinia nie jest zbyt pochopna no bo może faktycznie nie jest z nią najlepiej ale od razu całkiem nowa?
Dobrą radę Ci dam – nie przywiązują się zbytnio do tego co mówi mechanik. Zwłaszcza taki który nie ma specjalizacji w konkretnej marce czy typie aut. Wiele takich opinii na nic się nie zdaje.
Ha, chyba znam doskonale Twój problem bo też się zmagałam z belką jakiś czas temu. Wtedy znajomy pokazał mi to: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Poszłam tam i belką udało się uratować, od tego czasu nie ma z nią problemów.
No dokładnie porządny serwis najpierw bierze pod uwagę regenerację bo jeśli czegoś nie trzeba wymieniać to nie ma sensu robić tego za wszelką cenę. Szanujmy swoje pieniądze, chyba że ktoś jest bogaczem, wtedy to co innego.
Jak to typowa kobieta nie bardzo się znam na tych belkach i autach ale mój tata zawsze mówił że w pierwszej kolejności się naprawia a potem wymienia. I chyba w przypadku samochodów może być tak samo.
Pamiętam że też korzystałem z usług SerwisAutFrancuskich.pl, też chodziło o wymianę zawieszenia. U mnie regeneracja już nie wchodziła w grę, ale to jak chłopaki sobie wtedy poradzili z montażem nowej belki to zapamiętam na długo. Miód!
Jak się ma namiary na dobry serwis to nie ma bata żeby coś było sknocone albo za drogie. Nie tylko aut to dotyczy ale wszelkich innych sprzętów również.
Przekierowanie