Forum bez lipy

Pełna wersja: Potrzebne auto z kierowcą w Krakowie, kto świadczy usługi tego typu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Prośba jak w temacie, bardzo prosze o szybką pomoc bo sprawa jest pilna. Pozdrawiam i dziękuję z góry za poważne odpowiedzi.
A jaki samochód dokładnie jest Ci potrzebny bo nic na ten temat nie napisałaś a może to być równie dobrze przeprowadzka co przejażdżka w sportowym aucie po mieście dla szpanu Smile. Znam bardzo dobrą firmę która może wynająć fajne auta z kierowcami w Krakowie, kilka razy zorganizowałem bardzo wystawne randki z elegancką kolacją i podstawionym pod dom samochodem. Niezapomniane uczucie Smile
Powiedzmy że planuję coś podobnego więc chciałabym żeby była to osobówka, np sedan ale z górnej półki Smile
Nie lepiej swoim pojechać zamiast wpedzacsie w koszty?
Mój chłopak bardzo często lubi wynająć dobre samochody wiem dokładnie jakie to fajne uczucie kiedy auto z szoferem podjeżdża pod dom żeby zabrać Cię na kolację Smile. Każda kobieta poczuje się wtedy wyjątkowa i doceniona, a z tego co udało mi się wyciągnąć od chłopaka to wcale drogo nie kosztuje.
Otóż to Smile, o kobiety trzeba dbać i je rozpieszczać. Podsuneliscie mi pomysl na fajny wypad z żoną z uzyciem takiego auta ale szczegoly opisze jak bedzie po wszystkim to mozektostakze na tym skorzysta.
Przekierowanie