Forum bez lipy

Pełna wersja: Ekskluzywny bankiet w firmie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema. Sprowadza mnie tutaj dość ciekawa sprawa. Ciekawa dla mnie, bo pierwszy raz mam do czynienia z czymś takim. Mianowicie chodzi o to, że w mojej firmie właśnie skończył się czołowy projekt. Jego efekty dyrekcja chce zaprezentować oficjalnie podczas uroczystego bankietu, na który zaprosi wszystkie najważniejsze persony z branży, licząc na to, że te osoby będą w szoku, że coś takiego się nam udało i zrobić i teraz one będą z nami umowy podpisywać na kolejne takie projekty, a hajs będzie płynął strumieniami. Wymysł nie mój, ale to ja zostałem oddelegowany do zorganizowania wszystkiego. I teraz jestem w kropce, bo zupełnie nie wiem jak się mam za to brać. POMOCY!
No no widzę, że przed tobą bardzo duża odpowiedzielność za zrobienie wszystkiego a laury będą szły do dyrekcji. Trochę współczuję. No może ci tylko złożą jakieś podziękowanie podczas bankietu za jego organizację. Chociaż wątpię. Kasy dodatkowej też nie będziesz miał. Smile
Na kolegę wyżej radzę nie zwracać żadnej uwagi. Pomarudzi sobie i pójdzie, bo zazdrości najzwyczajniej na świecie, że komuś coś może wychodzić, a on tylko przed komputerem marudzi. No więc. Wiem co to znaczy organizacja bankietów Poznań jest do tego bardzo dobrym miejscem. Sama też coś takiego koordynowałem więc wiem tak mniej więcej jak to wygląda. Najlepiej po prostu będzie jakąś firmę zatrudnić, która się tym zajmie i wszystko będzie gotowe.
Tak właśnie też myślałem. Mam już na oku jedną taką agencję, która robi imprezy w firmach w Poznaniu i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli razem z nimi i współpracę będę mógł uznać za udaną.
A mogę z ciekawości zapytać, co to jest dokładnie a firma?
Tak, mam tutaj na myśli firmę GlamEvents&Lifestyle. Jeden ze znajomych mi ją polecił i powiedział, że warto się nimi zainteresować, to się interesuję. Tongue
No i bardzo dobrze, że akurat nimi. Miałam już przyjemność z nimi współpracować i mogę tylko potwiedzić, że warto. Jak chcesz mieć taki wypasiony bankiet, to możesz liczyć na ich pomoc. Zdecydowanie.
Przekierowanie