Forum bez lipy

Pełna wersja: Jakie nowinki technologiczne wdrożyć w małej firmie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym, aby moja firma rozwijała się jeszcze bardziej. Dlatego muślę, o tym, by zainwestowac trochę pieniędzy w wdrożenie nowinek technologicznych w mojej firmie. Jakie nowinki technologiczne warto wdrożyć w małej firmie?
Zależy co rozumiesz pod pojęciem nowinki technologiczne. Jak dla mnie warto mieć oprogramowanie które odzyska dane takie jak Veeam Backup bo wtedy masz pewność ze te dane nigdzie ci nie znikną. Teraz tworzenie kopii zapasowych przy tej ilości ifnroamcji i danych jest wrecz konieczne a to ulatwia sprawę.
Dobrze by było, żebyś zrobiła wirtualizację danych. Wtedy zawieszasz wszystko w chmurze i pyk. dostęp do danych gdziekolwiek jesteś, nie ma sensu martwić się o to, ze czegos nie masz, co jest akurat ci bardzo potrzebne. Jak jesteś z Warszawy, to możesz skontaktowac się z indata solutions oni robia wirtualizacje danych i archiwizację danych. No i ten Veeam Backup też sprzedają. Wirtualizacja nie jest taką zupełnie nowinką, ale warto to mieć. Jak jest profesjonalna obsługa informatyczna firm to wtedy masz pewność, że masz to, co ci jest naprawde potrzebne a nie 50 rożnych oprogramowań, z których nigdy nie korzystasz. Możesz pomyśleć też nad Microsoft Surface 3 typowo dla biznesu się nada. Mały tablet, ale ma potrzebne funkcje. Waży naprawdę mało a działa wydajnie i o to własnie chodzi. Może to ci się przyda, najpierw dowiedz się co ci rzeczywiście jest potrzebne a potem decyduj.
Jak firma IT będzie ci wdrażać nowinki, to sprawdz jak długo działają na rynku, żeby na twojej firmie tego nie testowali. Bo może być kłopot.
Przekierowanie