Forum bez lipy

Pełna wersja: Kostiumy erotyczne, gdzie najlepiej kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Tak jak w temacie szukam sklepu internetowego gdzie znajdę takie kostiumy. Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie? Proszę o namiary na sprawdzone sklepy.
Musisz poszukać jakiegoś sklepu gdzie jest erotyczna bielizna i tam na pewno znajdziesz też takie przebrania i kostiumy. A czy ja mogę z ciekawości zapytać z jakiej to okazji taki zakup? Big Grin
Wejdź sobie na http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=165 i tam poszukaj. Akurat na tej stronie co ci wysłałam masz same takie kostiumy a wybór jest dość duży. Sklep warty polecenia więc jak się zastanawiasz gdzie zamawiać to tu będzie najpewniej.
Zamówiłem kilka dni temu na tej stronie taki strój ala bodystockings. Sam dokładnie nie wiem co to jest takiego ale jak wejdziecie na stronę to bez problemu znajdziecie. Czekam na paczkę i aż już chcę sam zobaczyć jak to będzie wyglądać.
Nie wiem czy jest polski odpowiednik tej nazwy ale wiem o co ci chodzi. Musiałeś się ładnie wykosztować, bo z tego co wiem to taki strój nie jest wcale tani Big Grin Ale na pewno będzie satysfakcja.
Przekierowanie