Forum bez lipy

Pełna wersja: Najlepszy sposób na odgrzybienie klimatyzacji w warsztacie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki jest najlepszy i najszybszy sposób na odgrzybianie klimatyzacji w warsztacie? Z tego co czytałem każdy warsztat stosuje inną technikę więc z chęcią zapoznałbym się z odmiennymi spojrzeniami, moze sprawdziliby sie lepiej niz to co robie teraz.
A co teraz dokładnie robisz, bo szczerze to pierwsze słysze zeby było jakos wiele sposobów odgrzybiania. To w zasadzie prosty i szybki zabieg.
Na początku roku zamówiłam do mojego rodzinnego warsztatu urządzenie ultradźwiękowe stąd http://sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-war...ianie.html. Dzięki niemu można szybko i skutecznie odkazić parownik, cały zabieg trwa 15 minut. Polecam każdemu bo jest do tego bardzo wydajne.
Cześć, szukam ciśnieniomierza i znalazłem kilka w sklepie o którym pisałaś, dokładnie tutaj http://sklep.tiptopol.pl/pneumatyka/cisniomierze.html. Ceny są o wiele niższe niż u konkurencji a widzę że jakość taka sama wiec chcialbym zapytac jak z uczciwoscia sklepu. Czy towary rzeczywiscie przychodzą zgodne z opisem? Prosze o odpowiedzi.
Ja się tam zaopatruję i nigdy nie miałem problemów, wszystko przychodzi na czas i zgodne z opisem. Masz racje ze ceny są bardzo konkurencyjne, np ostatnio znalazłem płyny do konserwacji opon: http://sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztat...-opon.html w takich cenach ze az szczeka opada. Fajna i niedroga rzecz a przydaje sie w kazdym warsztacie.
Okej dzieki za odpowiedź, pozdrawiam.
Przekierowanie