Forum bez lipy

Pełna wersja: Rocznica istnienia firmy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szykuje nam się w tym roku wielka impreza związana z 10 rocznicą istnienia firmy i to firmy z sukcesami. Szukujemy mnóśtwo niespodzianek dla naszych pracowników i ich rodzin. Pojawią się też słodycze dla dzieci. Jak myślicie czy warto je oznaczyć logiem firmy?
Dla mnie to najlepsza forma reklamy. Słuchaj, jeśli Twoi pracownicy będą czuli się zżyci z firmą to jest najlepszy nośnik reklamowy jaki możesz sobie wymarzyć. Pójdzie dobra opinia w świat, że tutaj dba się o pracowników i bardzo dobrze się można pobawić. Najlepsi będą chcieli u Ciebie pracować.
Co do fajnych elementów reklamowych i słodkowści to bez wątpienia sprawdzą się cukierki reklamowe i lizaki. Można je łatwo zamówić i to w dowolnej konfiguracji jeśli chodzi o smaki. Bardzo popualrne są na przykład krówki, ktore tak na marginesie uwielbiam.
Ja co prawda słodyczami się nie objadam, ale moja żona...
Z tego co wiem to firma bonnum.pl, robi takie gadżety reklamowe dla firm i jest ich bardzo dużo. Słodkości też mają i sama je jadłam na jednej z imprez tego typu jak ta Twoja. Byłam tam zaproszona jako przedstawiciel klienta.
Każdy z pracowników i ich dzieci otrzymają kubki z logo, żeby cały czas mieć firmę przy sobie. Mam nadzieję, że nie przesadzimy ostatecznie z tymi gadżetami, bo będzie ich mnóstwo Smile))
Przekierowanie