Forum bez lipy

Pełna wersja: Szkolenia i wyjazdy firmowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Poszukuję firmy, która podjęłaby się organizacji wyjazdu szkoleniowego i integracyjnego dla mojej ekipy. Chciałbym wyłonić też leadera mojego zespołu, a ktoś ze znajomych podpowiedział mi, że dzięki takiej integracyjnej zabawie jest to najlepszy sposób. Czy ktoś podpowie coś konkretnego?
Dzień dobry. Myślę, że powinieneś wziąć pod uwagę dobrych organizatorów. Konkretnie poleciłabym takich specjalistów ze względu na doświadczenie. Samodzielne organizowanie i jeszcze wyszukiwanie z załogi leadera jest trochę trudne do ogarnięcia. Oczywiście mówię z własnej perspektywy.
Witajcie. Ja też uważam, że profesjonalne firmy organizujące wyjazdy integracyjne są najlepszym sposobem na ustalenie podziału grupy. Przez zabawy można wyłonić menadżera, co potwierdza przede wszystkim zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie. Do tego poleciłbym tą firmę openmindteam.pl/. Mają bardzo ciekawe pomysły na zabawy i wyjazdy. Najbardziej zaintrygowało mnie to, że oferują również wyjazdy ekstremalne.
Przekierowanie