Forum bez lipy

Pełna wersja: Jak wykasować wszystkie dane z komputera na sprzedaż?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej, chciałbym sprzedać swojego starego laptopa i mam już nawet chętnego kupca. Dysk wyczyściłem i sformatowałem ale słyszałem że podobno można odzyskać z urządzeń nawet to co zostało usunięte. Czytałem artykuł który dotyczył używanych telefonów z których informatycy odzyskiwali wiadomości. Skoro można tak zrobić z komórkami to z komputerami chyba tym bardziej.
Dokładnie tak, polecany i uczciwy serwis bezpowrotnie kasujący dane w Warszawie znajdziesz na ulicy Górnośląskiej 4A. Mają tam oryginalne programy stworzone w tym celu i bardzo dobrych komputerowców którzy naprawdę znają się na rzeczy. Własciwie to zrobisz u nich wszystko co zwiazane z komputerem.
Ludzie z tej firmy prowadzili szkolenie z obsługi nowych komputerów dla pracowników firmy w której jestem zatrudniona. Było to jedno z tych szkoleń które zupełnie nie nudzą a prowadzący potrafią czegoś nauczyć. Co do swiadczonych usług informatycznych na terenie Warszawy również nie mam zastrzeżeń, bo szybko usuwają awarie i inne problemy, a poza tym umieją współpracować z ludźmi.
Też byłam u nich na szkoleniu, może nawet na tym samym co Ty Smile. Czas spędzony naprawdę bardzo fajnie, w przyjemnej atmosferze. Jakby ktoś szukał informacji to wszystko jest. Może komuś się przyda Smile
Przekierowanie