Forum bez lipy

Pełna wersja: Recenzja kosmetyków, które dobre?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam nowośći kosmetycznych do zrecenzowania i ewentualnie wsadzenia do mojej kosmetyczki. Próbowałam już wieku rzeczy, jednak nic jeszcze nie zadowoliło mnie w stu procentach. Znacie kosmetyki, które mają jakieś inne niż wszystkie działanie, które można wypróować?
Ja za namową swojego kolegi kupiłem swojej żonie kosmetyki, które zawierają kolagen naturalny Silver. Była zachwycona. Na początku co prawda nie wiedziała co to jest, ale po kilku zastosowaniach zobaczyła, że jest widoczna poprawa. Jej problemem były rozstępy po ciązy, z którymi nie mogła sobie poradzić. Okazało się, ze po prostu potrzebowała kolagenu w skórze i podziałało.
Super dla żony, a czy na twarz też są takie? Bo mi głównie właśnie o twarz chodzi, bo przeciez to ją się widzi najpierw.
Jak najbardziej. Ostatnioo własnie dokupiłem suplementy Colvita z tego samego Kolagenowego Sklepu, żeby zobaczyć czy to coś jeszcze da. Na razie efekt jest już dość widoczny, więc nie widzę powodów, aby miało być później inaczej. Ten kolega z pracy mówił mi, że jego żona to już nie wiadoo kiedy była w drogerii i w ogóle nie choruje na stawy.
Przekierowanie