Forum bez lipy

Pełna wersja: Jaką firmę do zaplanowania imprezy firmowej wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wam, czy wiecie może kto zajmuje sie organizacją imprez firmowych? Szef zlecił mi znalezienie firmy, najlepiej z własnym miejscem, w którym takową imprezę mi zorganizują. Korystaliście kiedyś z takiej firmy czy wolicie sami się za wszystko zabrać? Dlaczego tak a nie inaczej?
U nas robimy tak, że po prostu organizujemy wszelkie eventy na miejscu w firmie. Jest to z reguły zaraz po pracy, zatrudniamy tylko firmę sprzątającą i zamawiamy catering. Rano wszystko jest gotowe do pracy a tak to nie ma problemu, że ktos nie dojedzie bo nie wie gdzie to jest itd. Po prostu wszyscy są i tak na miejscu. Alefakt, żeby takie praktyki stosować to trzeba mieć zaplecze i zdaję sobie z tego sprawę.
To bardzo wgodne rozwiązanie co mówisz, ale jednak niejest to chyba zadna odskocznia od pracy. A nam chodzi o zabawę w innym miejscu niż biuro, bo nie mozna się tam totalnie rozluźnić. Po prostu jest pracowa atmosfera.
Są firmy, które się tym zajmują tak jak są ludzie, którzy ci zorganizują ślub. Działa o dokładnie to samo. Jeśli potrzebna ci jest organizacja imprez firmowych Warszawa juz dawno wybrała nowatorskie lofty i hael na Pradze. Jest tam klimat, jest ciekawa okolica, jest specyficzny smak.
Praga? Jakoś nigdy mi się nie kojarzyła z porządnymi imprezami, chyba że wiadomo jakimi Smile Ale widzę, że miasto zainwestowało w rewitalizację i zebralo sie kilku inwestorów. To dobrze, bo szkoda patrzec jak niektóre miasta niszczały jeszcze kilka lat temu.
Dokładnie tak.
Przekierowanie