Forum bez lipy

Pełna wersja: Czy to są zaparcia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, przepraszam, ze może z mało delikatnym tematem wyskakuję, ale po czym można poznać, że mamy zaparcia? Wydaje mi się, ze właśnie na to ciepię, bo od jakiegoś czasu mam problem z wypróżnieniem się, ale nie jestem pewien… Nie chcę wam opisać szczegółów, ale jeśli walczyliśmy z podobnym problem, to chętnie sobie poczytam…
Nie wdając się w szczegóły, nie lepiej poszukać czegoś w necie albo pogadać z lekarzem?
No właśnie, wyszukałam ci coś nawet: http://www.proctogin.pl/pl/porady/zaparcia-leczenie/ – tu sobie poczytasz wszystko na temat zaparć. Ale zgadzam się z koleżanka – nie lekceważ tego problemy tylko idź do learza. Owszem – nikt nie lubi dzielic się takimi sprawami, ale może okazać się, że będziesz miał z powodu tych zaparć jeszcze większe problemy niż teraz. I co wtedy zrobisz?
No dobła, macie rację Tongue
Ty zaparcia, a ja biegunka… Sad
jak długo? I co z tym robisz?
od 3 tygodni, na razie nic…
Jak to nic? Trzeba działać. Poczytaj sobie: http://www.proctogin.pl/pl/porady/leczen...-biegunki/ Jak zobaczysz co tu piszą, to może się przejmiesz bardziej i ruszysz do lekarza. Może okazać się, ze masz jakąś poważną chorobę. Nie wygłupiaj się, tylko zrób badania, nawet sama, a potem idź do jakiegoś specjalisty. Zdaje się, ze w Poznani mamy takie centrum, nazywa się Proctogin i dobrze o nim mówią – przynajmniej moi znajomi.
Ok
Przekierowanie