Forum bez lipy

Pełna wersja: Dobre felgi i opony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym zmienić koła w moim samochodzie. Mam pytanie w związku z tym, czy powinienem zmienić zarówno felgi i opony, czy wytarczą tylko felgi.
Wydaje mi się, że powinieneś zmienić i to i to. Opony są często dopasowane do felg, tym bardzije, jeśli są to felgi aluminiowe. Polecam felgi z tej strony sklep.opony-kunicki.pl/sklep/alcarfup.html są naprawdę dobrej jakości.
Mi też się wydaje, że trzeba zmienic oba. Chyba, że rozmiar się zgadza. Ale jeśli już raz inwestujesz to warto to zrobić kompleksowo. Na alusy najlepsze są opony z tej strony sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Goodyear. Polecam bo sam ich używam.
Ja też mam taki zamiar. Muszę jednak poczekać do przyszłego roku, bo jeszcze trochę mi brakuje. Wymieniam generalnie i jedno i drugie, chociaż będzie to dość droga operacja.
Ja w tym roku zaszaleję tylko z oponami letnimi. Moje właśnie się zużyły i trzeba kupić coś nowego. Wybór jest bardzo duży, tym bardziej, że mam dość standardowy rozmiar koła. Rozważam też możliwość kupna na raty, większość sklepów prowadzi teraz taką sprzedaż.
Przekierowanie