Forum bez lipy

Pełna wersja: Zakup sprzętu komputerowego do firmy ze zniżką
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakładam firmę marketingową i w związku z tym konieczny będzie zakup odpowiedniego sprzętu komputerowego, w tym powiedzmy dwóch komputerów przenośnych. Gdzie można w internecie dokonać większych zakupów ze zniżką? Może są jakieś interesujące sposoby finansowania? Ktoś coś wie? Ewentualnie jakie laptopy kupić? Będę wdzięczny za odpowiedź.
Słyszałeś o leasingu? Poczytaj sobie: mct-sklep.pl/korzysci-leasingu-it-r170.html, moim zdaniem dla firmy, w której komputery są tak ważne, to naprawdę sensowne rozwiązanie. Podpisujesz umowę na jakiś czas, spłacasz raty, a gdy już spłacisz to możesz od razu wymienić sprzęt na nowy. Wszystko jest ubezpieczone, także gdyby np. lokal poszedł z dymem, to nie powinno być problemu z tego tytułu.
Laptopy jakiej klasy mają być? Ja osobiście sądzę, że z wyższej półki (procesor i7, dobra karta graficzna) warto wziąć EliteBook firmy HP, to typowo komputer z przeznaczeniem do użytku firmowego. Chyba, że chodzi Tobie o potężne stacje robocze do grafiki itp, to może wybierz Dell? Te komputery mają naprawdę świetne parametry. Z trochę tańszych zobacz jeszcze ThinkPady od Lenovo, też zacny sprzęt. Te trzy marki moim zdaniem najlepiej się sprawdzają w firmach jako sprzęt, na którym zamierzasz pracować.
Weź na leasing sprzęt, jak już ktoś wyżej polecał. Ja tylko w ten sposób kupuję komputery. Naprawdę wychodzi się na plus dzięki temu Smile
Przekierowanie