Forum bez lipy

Pełna wersja: Szukam prywatnego ośrodka, proszę o namiary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, szukam dla babci ośrodka dla alkoholików. Od jakiegoś czasu ma taki problem, ale ostatnio wszystko się pogorszyło i trafiła do szpitala. Chcę żeby ktoś miał nad nią opiekę dlatego zwracam się do was. Proszę o namiary na ośrodki, najlepiej w okolicach poznania.
Polecam stronę http://terapiaalkohol.pl/leczenie-alkoholizmu.html. Jest to strona ośrodka z okolic o których mówiłaś. Znam jedną dziewczynę, która tam była. Podobno bardzo dobra kadra, ci ludzie naprawdę wiedzą jak ci pomóc, do tego super warunki oraz stała opieka. Jeżeli szukasz czegoś z bardzo dobrą renomą to warto sprawdzić ten ośrodek.
Trafiłem na tę stronę właśnie przy okazji szukania placówki leczenia alkoholizmu. Czytałem różne opinie i wielu klientów twierdzi, że bliscy lub oni sami wyszli z uzależnienia. Niestety nie znam osobiście nikogo kto by tam był.
Jeżeli trafiła do szpitala to warto załatwić miejsce w ośrodku jeszcze przed wypisem. Miałem podobną sytuację i dziadkowie po powrocie do domu z powrotem zaczęli pic.
Jeżeli zadzwonisz wcześniej do ośrodka to może uda ci się załatwić miejsce od ręki. Najlepiej będzie zadzwonić, bo ciężko powiedzieć jak to wszystko wygląda.
Przekierowanie