Forum bez lipy

Pełna wersja: Transport grupy ludzi za granice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich użytkowników forum. Moja firma dostała zlecenie na wykonanie dość dużej inwestycji. Jestem w trakcie zbierania odpowiedniego personelu i przygotowywania wyjazdu. Szukam sprawdzonej firmy, która będzie w stanie zawieźć te osoby za granice, w późniejszym terminie przywiezienie ich z powrotem do kraju. Firma najlepiej z okolic Zielonej Góry.
Witam witam. Jeżeli chodzi o firmę z lokalizacji, którą podałeś mogę polecić ci tylko jedną. Rabbittrans - Licencjonowany przewóz osób to firma, która zajmuje się przewozem osobowym za granice. Jeżeli chodzi o nasz rejon to nie znam lepszej. Firma posiada dobrą flotę aut oraz wyszkolony personel. Kwestia kosztów jest do dogadania, jeżeli coś będzie nie tak, zawsze można się dogadać i ustalić warunki korzystne dla wszystkich.
Moja firma korzystała z przewozu osób tej firmy. Byłem bardzo zadowolony. Proces zamówienia auta też przebiegł bez zbędnych problemów. Właściwie to wszedłem tylko na stronę przewozy.rabbittrans.pl/zamow i tam wszystko wypełniłem. W późniejszym terminie kontaktowałem się z firmą w celu potwierdzenia wszystkiego i tyle. Wszystko przebiegało sprawnie i pracownicy byli na miejscu o ustalonej porze.
Właśnie przeglądałem opinie na temat firmy. Baza klientów, którzy korzystali z usług, jest spora. Opinie praktycznie same pozytywne, ale biorę poprawkę na to, że w internecie każdy jest anonimowy. Skontaktuję się z nimi i dopytam o szczegóły. Mam nadzieję, że uda mi się bez problemu dogadać. Bardzo mi zależy, żeby pracownicy dotarli bezpiecznie i szybko na miejsce.
Z doświadczenia powiem ci, że o to nie musisz się martwić. Ja też czytałem opinie w celu weryfikacji wiarygodności, ale to nigdy nie wiadomo kto to dodaje. Zaryzykowałem i jestem naprawdę zadowolony. Firma wykonała zlecenia od początku do końca, dlatego polecam wszystkim. Jeżeli masz jakieś pytania to zapraszam na priv Smile
Przekierowanie