Forum bez lipy

Pełna wersja: Gdzie zorganizować konferencję?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Dostałem zadanie w firmie – organizacje konferencji. Niestety nigdy teog nie robiłem, a mam mocno ograniczony budzet. Znacie może jakieś dobre sale konferencyjne w okolicach Warszawy? Będę bardzo wdziecnzy za wszystkie sugestie.
Proponuje przejrzeć oferty podmiotów z kategorii centrum konferencyjne Warszawa, a znajdziesz masę obiektów, które oferują mniej lub bardziej atrakcyjne ceny. Dużo zależy od tego, jakiej Sali potrzebujesz, jaki sprzęt będzie potrzebny podczas konferencji, ile osób będzie w niej uczestniczyc itp. Bez takich informacji trudno jest cos polecac.
Rzeczywiscie zapomniałem o szczegółach Smile Ma to być konferencja na około 30 osob. Potrzebny będzie rzutnik i dobre nagłośnienie. Zadnych szczególnych sprzętów nie potrzebuje. Przejrzałem już wstępnie oferty centrów konferencyjnych, ale wszystko co mnie zainteresowało to sale szkoleniowe Warszawa Centrum. Mnie interesuje cos poza centrum.
Takich małych sal jest całe mnóstwo. Musisz dobrze poszukac, a znajdziesz naprawdę mnóstwo odpowiednich obiektów. Porównaj tylko dobrze ceny i wybierz ten, który jest konkurencyjny cenowo. Roznice w cenach bywają naprawde spore, dlatego nie decyduj się zbyt szybko. Nie zapomnij tez o negocjowaniu, bo dzieki temu można oszczędzić jeszcze wiecej. Zawsze dzieki temu udaje mi się sporo ugrac.
Przekierowanie